Menu's
Private Dining room
Private Dining room
FAQ's
-
Inchecken
Inchecken
Vanaf 14:00 uur
Eerder inchecken is alleen mogelijk op basis van beschikbaarheid. Uiteraard is het wel altijd mogelijk om alvast uw bagage af te geven en op te slaan in onze speciale opslagruimte. -
Uitchecken
Uitchecken
vóór 12.00 uur
Heerlijk uitslapen op de zondagochtend en om 17.00 uur uitchecken? Boek onze "Lazy Sunday" aanbieding voor slechts € 17,50 extra per kamer! -
Ontbijtbuffet
Buffet
€ 16,50 per persoon. Voor kinderen hanteren wij speciale tarieven!
maandag t/m vrijdag: 6.30 uur tot 10.00 uur
zaterdag: 07.00 uur tot 11.00 uur
zondag: 08.00 uur tot 11.30 uur -
Parkeren
Parkeren
€ 13,50 per 24 uur. Onze speciale parkeertarieven zijn alleen geldig in de openbare parkeergarage De Tolbrug.
Indien u gebruik maakt van een navigatiesysteem, adviseren wij u om het adres "Tolbrugstraat" in te voeren. Via deze straat komt u bij parkeergarage De Tolbrug, die gelegen is tegenover de ingang van Golden Tulip Hotel Central. De garage is tot 21.00 uur geopend. Na 21.00 uur dient u zich eerst te melden bij onze receptiemedewerkers voor een toegangskaartje. -
Cadeau cheque
Cadeau cheque
Geef een Golden Tulip Cadeau Cheque! Deze cadeaubon is geheel naar uw eigen wensen in te vullen. Wat dacht u van een heerlijk culinair Candle Light diner of een van onze vele aantrekkelijke arrangementen? Wandelen, fietsen of volop winkelen. Meer informatie? Vraag het aan onze medewerkers. Wij zijn u graag van dienst!
-
Rookbeleid
Rookbeleid
Alle kamers, zalen en openbare ruimtes in het hotel zijn geheel rookvrij! Tegenover de receptie bevindt zich een speciale "rokers" lounge.
-
Greenkey
Greenkey
Sinds 2011 heeft Hotel Central het Gouden Green Key certificaat, het certificaat voor maatschappelijk verantwoord ondernemen; een bijzondere aanvulling op de service die wij onze gasten graag willen geven! De Green Key is hét Internationale duurzaamheidkeurmerk voor bedrijven in de toerisme- en recreatiebranche. De Green Key betekent dat een onderneming substantieel meer aan milieubeleid doet dan de wet- en regelgeving verlangt. Zo stelt Green Key duidelijke richtlijnen op het gebied van duurzaam kantoorbeleid, gas, water- en energiebesparing, catering en het scheiden van afval.
-
Huisdieren
Huisdieren
In het gehele hotel zijn er geen huisdieren toegestaan.
-
Congres- en vergaderclassificatie
Congres- en vergaderclassificatie
Sinds 16 september 2011 beschikt Golden Tulip Hotel Central over 4 (van de 5) vergaderhamers. Dat betekent dat onze accommodatie een zakelijke luxueuze uitstraling heeft en voldoet aan de strengste technische vereisten voor vergaderen. Met deze 4 hamer status positioneren wij ons op de plek waar wij willen zijn: kwaliteit, service en toch betaalbaar.
Private Dining Room
Bent u op zoek naar een "Private Dining room" voor uw gezelschap? Dan is onze Golden Tulip zaal een goede keuze. Sfeervol, voorzien van airconditioning en gelijkvloers gelegen. De Golden Tulip zaal heeft een maximale capaciteit voor 16 personen.
Graag met een groter gezelschap in een aparte ruimte dineren? Dit is geen enkel probleem. Golden Tulip Hotel Central beschikt over verschillende ruimtes waar u met uw gezelschap geheel in stijl kunt dineren. Bekijk hier het overzicht van alle ruimtes met het aantal maximaal personen.
De zaal wordt voor u sfeervol ingericht geheel naar uw eigen wensen. Wij denken graag met u mee over de invulling van het diner. Maak uw gebeurtenis compleet en in eigen stijl!
Graag met u zakelijk gezelschap lunchen in een aparte ruimte? Ook dit behoort tot de vele mogelijkheden van Golden Tulip Hotel Central. Maak eens gebruik van onze Business Lunch. Indien u wenst kan deze lunch binnen een uur worden geserveerd.
Wilt u graag de ruimtes een keer bekijken, meer informatie en/of reserveren? Neemt u dan gerust contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. U kunt ons 7 dagen per week bereiken op het directe telefoonnummer 073-6.926.926. Wij zijn u graag van dienst!




