Vier kerst bij Central
Kerstmis is een moment van aandacht. Voor elkaar, voor sfeer en voor écht goed eten. Bij Brasserie Cé vier je kerst 2025 met een stijlvolle lunch of diner in een van de meest bijzondere restaurants van de stad.
Of je nu intiem komt dineren met z’n tweeën, of uitgebreid met familie of vrienden, wij zorgen voor een avond vol warmte, verfijning en culinaire klasse.
🎄 🔔 🎄
Kerstdiner in Brasserie Cé, wat kun je verwachten?
Tijdens ons kerstdiner op 1e en 2e kerstdag serveren we een elegant 4-gangenmenu aan tafel, in de sfeervolle ambiance van Brasserie Cé, het karakteristieke pand aan de noordzijde van de Markt, onderdeel van het hotel.
Verwacht klassieke en verrassende gerechten, feestelijk gepresenteerd en uiteraard bereid met seizoensproducten. Denk aan zachte vis, verfijnd gevogelte, wintergroenten en rijke bereidingen.
Wil je liever overdag genieten van kerst?
Bekijk dan ook onze kerstlunch op 1e en 2e kerstdag: een 3-gangen lunchmenu met dezelfde kwaliteit en sfeer, ideaal voor gezinnen of groepen.
Reserveer op tijd, beperkte beschikbaarheid
Onze kerst events zijn lokaal zeer populair en vaak vroeg volgeboekt. Reserveer nu online of telefonisch en verzeker je van een tafel op 25 of 26 december.
- Reserveer eenvoudig via onze website
Liever direct contact? We denken graag mee over dieetwensen en grotere groepen.
- Bel ons op (073) 6 926 926
- Mail naar reserveren@ce-denbosch.nl
OPENINGSTIJDEN BRASSERIE CÉ
Maandag 16:00 – 23:00 uur
Dinsdag t/m donderdag 09:30 – 23:00 uur
Vrijdag & zaterdag 09:30 - 00:00 uur
Zondag 11:00 – 23:00 uur

