2 DAGEN / 1 NACHT
• 1 x overnachting met Live Cooking ontbijtbuffet
• 1 x koffie of thee met Bossche bol van Jan de Groot
• 1 x selectie zoetigheden to go
Prijs v.a. € 79,50 p.p.
Natuurlijk, De Efteling ligt nog steeds in Kaatsheuvel, al 70 (!) jaar. Van 4 maart tot 21 mei kun je echter de magie van De Efteling echter ook ervaren in ’s-Hertogenbosch. Het Noodbrabants Museum presenteert een kijkje achter de schermen van het park waar we allemaal warme herinneringen aan koesteren. “Papier hier…!”
Begin je trip goed met koffie en een Bossche Bol, natuurlijk van Jan de Groot. Ontdek de stad en het museum en kom na een drukke dag tot rust in een van onze stijlvolle kamers. De volgende ochtend staat er een heerlijk ontbijt voor je klaar.
In verband met de populariteit van de tentoonstelling is dit de link waar je zelf een tijdslot en je tickets kunt reserveren. We adviseren eerst het museum bezoek te regelen en daarna je kamer in Hotel Central.